خانه / خدمات / شبکه های کامپیوتری / سیستم مدیریت اینترنت آی تی آفرین

سیستم مدیریت اینترنت آی تی آفرین

سیستم مدیریت اینترنت آی تی آفرین

قابل استفاده در شرکت ها و سازمانها ،آموزشگاهها ،کتابخانه ها ،رستوران ها ، کافی شاپ ها ،باشگاه های ورزشی و فروشگاه ها و……..

امروزه اینترنت یکی از نیازمندیهای زندگی افراد شده است و خواهان دسترسی پر سرعت در هر فضا و مکانی هستند .وجود سرویس های مختلف اینترنتی و امکان دسترسی بی سیم بر تعداد این استفاده کنندگان افزوده است .

بسیاری از شرکت ها و سازمانها در جهت تامین این نیاز و خدمت رسانی به مشتریانشان خواهان ارائه اینترنت بی سیم در شرکت و سازمان خود هستند،

متاسفانه با مشکلات مختلفی در ارائه این نوع خدمات مواجه هستند از جمله :به خطر افتادن امنیت شبکه ،تمام شدن سریع پهنای باند و ترافیک مصرفی ،عدم توانایی مدیریت بر کنترل دسترسی کاربران ، عدم توانایی دریافت هزینه اینترنت مصرفی از کاربران و …..

گروه فنی و مهندسی آی تی آقرین در جهت تامین سرویس دهی اینترنت و جلو گیری از این مشکلات سیستم مدیریت اینترنت خود را ارائه کرده است که به برخی از قابلیت های آن اشاره می گردد :

 

 -ارائه اینترنت بی سیم (Wireless ) :

براحتی می توانید اینترنت را بصورت بی سیم در محیط مجموعه خود بدون نگرانی از استفاده غیر مجاز ارائه کنید .

 

-قابلیت ایجاد حساب کاربری متفاوت :

در این سیستم امکان سهمیه بندی حجم و سرعت اینترنت در مقاطع زمانی مختلف برای کاربران متفاوت وجود دارد.

 

– مدیریت هوشمند اینترنت و ترافیک مصرفی :

در هر لحظه می توانید مدت زمان و حجم مصرفی کاربر را مشاهده نمایید . ایجاد حجم مصرفی محدود برای کاربر جهت جلوگیری از مصرف بی رویه ترافیک یکی از قابلیت های این سیستم به حساب می آید که با تمام شدن حجم تعیین شده ارتباط اینترنتی کاربر قطع می گردد.

 

-ارائه حساب کاربری به مشتریان همیشگی و ویژه (VIP) :

برای مشتریان ویژه (VIP) می توانید  حساب های خاص تعریف نماید به طوری که همواره سرعت و حجم معین شده ای برای این مشتریان به حالت رزرو شده موجود باشد.

 

-ارائه ۲۴ ساعته اینترنت بدون افت سرعت:

با سیستم مدیریت اینترنت می توانید  بدون افت سرعت، اینترنت را به طور ایمن و۲۴ ساعته در اختیار کاربران قرار دهید.

 

-جلوگیری از نفوذ هکرها و خرابکاران:

با به کار گیری یک فایروال قدرتمند امکان نفوذ هکر ها و خرابکاران  به شبکه شما نزدیک به صفر شده است.

 

-ارائه اینترنت برای میهمانان

با استفاده از سیستم مدیریت اینترنت شما میتواند برای کاربران میهمان خود دسترسی مدت داری را تعریف نمایید.

 

-حق اشتراک ماهیانه استفاده از اینترنت برای اعضاء

با توجه به امکان ایجاد اکانت ماهیانه در این سامانه برای هر عضوی ، شما می توانید همانند حق العضویت مبلغی را برای اشتراک ماهیانه استفاده از اینترنت در مجموعه تعریف کنید ، که  خود این امکان برای شما می تواند منبع درآمدی در راستای ارائه کیفیت بالاتر برای کاربران و اعضای مجموعه تان باشد.

 

-امکان مشخص کردن سایت های برگزیده :

دسترسی به برخی از سایت ها مانند صفحه وب سایت شرکت یا سازمان را می توانید باز بگذارید تا بدون محاسبه حجم مصرفی کاربران بتوانند از آن سایت ها استفاده نمایند.

 

-داشتنن صفحه وب تبلیغاتی :

می توانید کلیه کاربران را مجبور کنید جهت اتصال به اینترنت ابتدا صفحه تبلیغاتی خدمات شما را مطالعه نمایند و سپس به اینترنت متصل گردند.

چند نمونه صفحه تبلیغاتی

 

 

 

-امکان استفاده از چند خط اینترنت به صورت همزمان  :

در این سیستم می توانید جهت افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت خود ، می توانید دو یا چند خط اینترنت را به صورت همزمان مورد استفاده قرار دهید .

 

شماره تماس :۰۹۱۳۹۲۰۷۴۴۸   آی دی تلگرام : @itafarin

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi