خانه / تازه های IT / شارژر بی‌سیمی که به تلفن شما می‌چسبد

شارژر بی‌سیمی که به تلفن شما می‌چسبد

شرکت kickstarter دست به ساخت یک شارژر بی‌سیم ویژه زده است که با کمک یک میدان مغناطیسی ویژه، قابلیت چسبیدن به پشت تلفن همراه شما را دارد.

به گزارش آی تی آفرین :

لازم به ذکر نیست که معضل باتری برای تلفن‌های همراه هوشمند امروزی به یک امر غیرقابل حل تبدیل شده است؛ بسیاری از ما با خریدن قاب – باتری‌ها و یا پاوربانک‌های مختلف به سراغ رفع این ایراد می‌رویم ولی عملا داشتن یک تلفن‌ همراه هوشمند با ضخامتی بسیار بالا (به‌ خاطر قاب باتری) و یا وصل بودن یک پاوربانک با کمک یک کابل اضافی به تلفن همراه شما را نمی‌توان چندان به فناوری‌های مربوط به سال 2015 شبیه دانست.

حال برای رفع این مشکل، شرکت کیک‌استارتر اقدام به ساخت یک شارژر بی‌سیم ویژه‌ کرده است که درون خود یک باتری نیرومند را جای داده است و به واسطه میدان مغناطیسی ویژه‌ای در هنگام شارژ به تلفن همراه شما می‌چسبد و پس از اتمام شارژ می‌توانید آن را از پشت دستگاه جدا کنید. به این ترتیب تنها در طول مدت شارژ دستگاه شما شاهد افزایش ضحامت خواهد بود و در سایر مواقع این معضل به چشم نمی‌خورد و در عین حال نیز عملکرد شارژ بی‌سیم این محصول که Rubix نام دارد موجب شده است تا از شر سیم‌های آویزان از گوشی در هنگام اتصال به پاوربانک نیز خلاص شوید.

این محصول دارای یک باتری با حجم 5000 mAh است و می‌توان از آن برای محصولاتی مانند آیفون 6، آیفون 6 پلاس، گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج استفاده کرد و با توجه به برچسب قیمت 89 دلاری موجود بر روی این دستگاه می‌توان آن را در رده محصولات بسیار مناسب و چندکاره طبقه‌بندی کرد که می‌تواند برای هر کسی توجیه مبلغ پرداخت شده را داشته باشد.

همچنین ببینید

سرمایه گذاری گسترده گوگل، مایکروسافت و فیسبوک در هوش مصنوعی

کمپانی‌های گوگل، فیسبوک و مایکروسافت آینده‌ی خود را روی توسعه‌ی هوش مصنوعی و بهبود آن …

logo-samandehi