خانه / سخت افزار / رایانه رومیزی / عجیب‌ترین کامپیوتر تاریخ از جنس لگو

عجیب‌ترین کامپیوتر تاریخ از جنس لگو

شاید بتوان این کامپیوتر را عجیب‌ترین کامپیوتر ساخته شده در تاریخ دانست زیرا تقریبا بیشتر بدنه آن از جنس بلوک‌های اسباب بازی لگو ساخته شده است.

به گزارش آی تی آفرین:

شاید یکی از مواردی که همه ما دوست داشتیم که کامپیوترهایمان به آن مجهز باشند، قابلیت شخصی‌سازی ظاهر کامپیوتر بود ولی این موضوع تقریبا هیچ‌گاه برای ما محقق نگردید زیرا همواره کامپیوترهای خانگی ما در جعبه‌هایی فلزی و با ظاهری یکسان در اختیار ما قرار داشته و امکان تغییر این ظاهر بدون انجام هزینه بالا ممکن نبوده است.

در این میان یک طراح خوش ذوق برای ساخت یک کامپیوتر ویژه اقدام کرده است که می‌توانید تقریبا بدون هزینه‌ای خاص آن را به اشکال متعددی دربیاورید ولی برای این کار باید کودک درون خود را زنده کنید زیرا این دستگاه دارای بدنه‌ای از جنس بلوک‌های اسباب‌بازی لگو یا همان خانه‌سازی‌های دوران کودکی ما است.

البته باید یادآور شویم که مقاومت این بلوک‌ها بسیار بالا خواهد بود و نیازی به نگرانی بابت خرابی زودهنگام آن‌ها نخواهید داشت. این کامپیوتر از نظر سخت‌افزاری نیز بسیار نیرومند به‌نظر می‌رسد. پردازنده این محصول، یک CPU ازنوع دوهسته‌ای Core i3 4360 شرکت اینتل است که این توان پردازشی به‌کمک یک رم 8 گیگابایتی، پشتیبانی می‌شود. همچنین بر روی این دستگاه یک حافظه 120 گیگابایتی از نوع فوق‌سریع SSD قرار گرفته است و در کنار این موارد نیز یک کارت گرافیک HD4600 در این سیستم تعبیه شده است.

این سیستم را می‌توان با قیمتی 1000 دلاری و البته با ترکیب رنگ‌هایی بسیار متنوع و جذاب در اختیار داشت و در صورت نیاز نیز برای تغییر ظاهر آن، به‌صورت شخصی و مستقیم اقدام کرد و حتی در این راه می‌توانید از کودک خردسال حاضر در خانه نیز کمک بگیرید.

منبع :کلیک

امتیاز کلی

User Rating: 4.45 ( 1 votes)

همچنین ببینید

هاردهای اکسترنال سری Pro سونی معرفی شد

سونی نسل جدید هاردهای سخت جان اکسترنال قابل حمل خود را از سری Pro معرفی …

logo-samandehi