خانه / نرم افزار / معرفی نرم افزار کاربردی / با این برنامه از گوشی به گوشی دیگر اسباب‌کشی کنید

با این برنامه از گوشی به گوشی دیگر اسباب‌کشی کنید

یکی از عمده‌ترین مشکلات کاربران پس از خرید یک دستگاه هوشمند، انتقال اطلاعات دستگاه قبلی همچون پیام‌های کوتاه، فهرست مخاطبان، تصاویر و… روی دستگاه جدید است.

در این میان برخی سازندگان دستگاه‌های هوشمند ابزاری را برای انتقال‌ به برخی سیستم‌‌های‌عامل‌ به دستگاه‌های خود طراحی کرده‌اند اما این نرم‌افزارها نیز محدودیت‌های خودشان را دارند و کار کردن با آنها برای همگان آسان نیست.

عنوان نرم‌افزار: Wondershare MobileTrans
قابل نصب در: ویندوز، مک
سیستم‌عامل‌های پشتیبانی شده:سیمبین 40، 60 و سری 3 ـ اندروید 2.1 تا اندروید 5 ـ آی.او.اس 5 تا آی.او.اس 8.1 ـ بلک‌بری 7.1 و نسخه‌های پایین‌تر

نرم‌افزاری که قصد داریم در این مطلب به شما معرفی کنیم Mobile Trans نام دارد. این نرم‌افزار با پشتیبانی از امکانات ویژه، قابلیت انتقال اطلاعات مختلف همچون مخاطبان، پیام‌های کوتاه، گزارش تماس‌ها، تصاویر، موزیک‌ها، ویدئوها و برنامه‌ها را در سیستم‌‌های‌عامل‌ اندروید، آی.او.اس، سیمبین و بلک‌بری در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه‌ها و سیستم‌های‌عامل‌ مورد پشتیبانی می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید:

http://www.wondershare.com/phone-transfer/reference.html

همچنین دانلود هریک از نسخه‌های قابل اجرا در ویندوز یا مک این نرم‌افزار نیز با مراجعه به لینک زیر امکان‌پذیر است:

http://www.wondershare.com/phone-transfer

همچنین ببینید

آیا لازم است حتما گوشی آیفون بخریم؟

آیا قصد خرید گوشی آیفون دارید؟ این مطلب می‌تواند اطلاعات خوبی در مورد خرید گوشی‌های آیفون به شما ارائه دهد. در این مطلب توصیه‌های دیگری نیز مطرح شده است که می‌تواند برای تصمیم‌گیری برای خرید گوشی به شما کمک کند https://telegram.me/itafarin_chanel

logo-samandehi